कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
रोशन ज्ञवाली प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख bijju.roshan@gmail.com ९८५७६४११११
रमेश घर्ती लेखा अधिकृत अार्थिक प्रशासन शाखा rameshg1660@gmail.com ९८५७६२१५६५
होमनाथ काफ्ले शाखा अधिकृत प्रशासन,याेजना तथा अनुगमन, सामाजिक विकास, अार्थिक विकास, पुर्वाधार विकास तथा वातावरण शाखा hn.kafle123@gmail.com ९८४३४८८२७५
कृष्णचन्द्र पोख्रेल शिक्षा अधिकृत शिक्षा शाखा ९८५५०५१८५५
डा. शत्रुधन शाह पशु विकास अधिकृत पशु विकास उप शाखा ९८४९९४३३१३
राजेन्द्रप्रसाद सापकोटा अधिकृत स्तर साताै तह अा.ले.प.इकाइ, कानुन शाखा rajendra.sapkota32@gmail.com ९८५७०४५२७७
पवन रुपाखेती आर्किटेक्ट इन्जिनियर भवन तथा बस्ती विकास उप शाखा, सुचना अधिकारी ९८५७०४१४१५
निरोज दाहाल सिभिल इन्जिनियर सडक तथा अन्य पुर्वधार विकास उप शाखा ९८५७०४१७९७
रुपेश बाबु गिरी सूचना प्रविधि अधिकृत सुचना तथा संचार प्रविधि उपशाखा ito.kawasotimun@gmail.com ९८५७०४००८३
राजेन्द्रप्रसाद देवकोटा ना.सु प्रशासन उपशाखा, उपभाेक्ता हित संरक्षण, व्यवसाय प्रर्बधन तथा सहकारी उपशाखा devkotarajandra2016@gmail.com ९८५७०२४३३५
टेक नारायण शर्मा ना.सु सामाजिक सुरक्षा तथा पंजिकरण उपशाखा तथा अार्थिक विकास शाखा ९८४७२४०००२
राजु पाण्डे ना.सु याेजना तथा अनुगमन उपशाखा, पुर्वाधार विकास तथा वातावरण व्यबस्थापन उपशाखा ९८४७०९५२६०
विश्व राज कंडेल सि.अ.हे.व जनस्वास्थ्य प्रर्बधन उप शाखा ९८४७२४०७६८
गाेविन्द राज पाैडेल वैध निरीक्षक जनस्वास्थ्य प्रर्बधन उप शाखा ९८४७२७१२१४
कृष्ण राज भट्टराई कविराज निरीक्षक(छैठौ तह) आयुर्बेद
गंगा प्रसाद न्याैपाने ना.सु वडा सचिव वडा नं. १४ ९७४७०५४२११
गाेपाल ढकाल ना.सु वडा सचिव वडा नं. १० ९८६७१६३६११५
गणेश प्रसाद काेइराला ना.सु वडा सचिव वडा नं. ८ ९८४७०४०१०९
बुद्बि बहादुर देउजा प्रा.स पशु विकास उप शाखा
रमेश डि. सी. सव.इन्जिनियर भवन तथा बस्ती विकास उप शाखा ९८४४९८०६५०
अम्विका पंज्ञेनी पाँचाै तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. ७ ९८६६८४५११५
दिनेश खनाल पाँचाै तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. १६ ९८४७४२८१९३
दिनेश भण्डारी पाँचाै तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. १७ ९८६७३३५४८९
मिन बहादुर लामा कम्प्युटर अपरेटर वडा सचिव वडा नं. ५ ९८५७०४१९९२
विना प्यूठानी कम्प्युटर अपरेटर
थिर वहादुर महताे कम्प्युटर अपरेटर
निर्मला पाैडेल स.म.वि.नी महिला तथा वालवालिका तथा समाज कल्याण उप शाखा ९८४७०७९८९८
दिपक पौडेल खरिदार वडा सचिव वडा नं. ९ ९८५१०५६५७३
बालकृष्ण सुवेदी खरिदार वडा सचिव Balaksubedi459@gmail.com ९८५६०३७४०९
चन्द्रकला भट्टराई सि.अ.न.मी जनस्वास्थ्य प्रर्बधन उप शाखा
रिता कुमारी रिजाल स.म.वि.नी वडा सचिव वडा नं.११ ९८४७१३६७७३
पवित्रा शर्मा स.म.वि.नी महिला तथा वालवालिका तथा समाज कल्याण उपशाखा
गिता अधिकारी ना.प्रा.स पशु विकास उप शाखा
राम नारायण चाैधरी (अ.स.ई) सहायक चाैथाे तह वडा सचिव वडा नं. ४ ९८४७०७३५१२
मञ्जु कुमारी महताे चाैथाे तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. १३ ९८४४७४९०६४
महेन्द्र बस्ताकाेटी चाैथाे तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. ६ ९८५७०४१५८१
डिल्ली राम थनेत चाैथाे तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. १५ ९८४३६१७००९
धना ज्ञवाली चाैथाे तह कार्यालय सहायक वडा सचिव वडा नं. २ ९८४३३०४७२६
जिवलाल पाण्डे चाैथाे तह कार्यालय सहायक राजस्व शाखा (एकिकृत सम्पत्ति कर) ९८४४७४६०८१
आरती लामिछाने चाैथाे तह कार्यालय सहायक वडा नं. १ सचिव ९८४५५८५०९७
बिष्णु प्रसाद मिश्र चाैथाे तह कार्यालय सहायक नक्सा पास शाखा ९८४१०७६१६६
दिपेन्द्र खड्का अमिन भवन तथा बस्ती विकास उप शाखा ९८४७९९४८८७
जिवन रार्इ खरिदार कार्यालय सहायक (वडा नं.१७) ९८०७४८८५४९
मिना चापागाइ(पाण्डे) कार्यालय सहयोगी ९८६७१७५५६०
ईश्वर नाथ त्रिपाटी कृषि अधिकृत कृषि शाखा ९८४७२०४७४७
गुणाखर पन्थी स.म.वि.नी जे.सी.वि. अपरेटर 9821402790
प्रकाश गिरी स.म.वि.नी ९८५७०४०७५२
बेल बहादुर पुन सवारी चालक ९८११५३५३९५
रविन घिमिरे सव.इन्जिनियर याेजना शाखा ९८४५२००११८